Get Adobe Flash player

Wilki

Wilki_RGB_okladka

E R A   W I L K Ó W   N A D C H O D Z I ?!

„Wilki” – tytuł zaczerpnięty ze świata drapieżników, tu odnosi się do… współczesnej, polskiej rzeczywistości. Młody, drapieżny kapitalizm od lat łączony jest z pojęciem „wyścigu szczurów” – bezwzględnego dążenia do mety, do wygranej, do celu. W dramatycznej opowieści Roberta Gonga ów laboratoryjny wyścig gryzoni, przeradza się w bezlitosną i podstępną walkę wilków, w pogoni za zyskiem, prestiżem i możliwością zniszczenia, lub upokorzenia ofiary. Wilki są wszędzie! Pisarz pokazuje życie bez maski – trudne, gorzkie, chwilami przerażające, lecz równocześnie pełne szans, nadziei, marzeń… I tylko te wilki nagle wkraczające w nasze losy! Szantaż, oszustwo, przekupstwo, obmowa, gra tocząca się o wielkie pieniądze i władzę. Uczestniczą w niej politycy, przedsiębiorcy, urzędnicy, adwokaci, lekarze, mężczyźni i kobiety dążące do kariery. Zawiedziona miłość, zdrada pociągają lawinę zdarzeń. Krzywda rodzi następną krzywdę, odwet prowokuje zemstę… Losy bohaterów spalają się w dramatycznych wątkach – jak w sensacyjnym filmie – aż do gorzkiego finału, który nie jest jednak ostatnim zamknięciem drzwi.

Zastanów się Czytelniku, czy w tej fascynującej powieści nie odnajdziesz znanych Ci osób, a być może również i siebie samego. Przecież logika wilczych praw dotyczy nas wszystkich

Andrzej Zaniewski

 

Fragment (pdf)

 

 Książkę z autografem autora można kupić

kontaktując się z wydawnictwem.

Tel: 606 609 790

lub 

biuro@alfa-zet.pl

2 Responses to Wilki

  • Książka doskonała, a Rosław, to przecież Wrocław. Moje rodzinne miasto, nawet powódź opisał Pan niesamowicie. Trochę ona inaczej wyglądała, ale w książce jest dość do niej blisko. Z tą aferą też jest blisko. Nie wiem skąd Pan pochodzi, ale napisane jest tak jakby to pisał rodowity Wrocławianin. A co do tych ludzi z górnej półki to trafił Pan w dziesiątkę. Tak było, jest i chyba już będzie. Życzę dużo sukcesów.
    Jan

  • Książka jest po prostu do bólu prawdziwa. Jedna bystra przebiegła baba zrobiła wszystkich dookoła małych cwaniaczków na dudka. Samcy alfa myśleli, że mają do czynienia z maskotką, a ona pokazała im miejsce w szeregu. Zupełnie jak w realnym życiu. Zdradzona i oszukana kobieta jest groźniejsza od bomby atomowej. Takie kobiety nigdy o tym nie zapominają i tym bardziej nie wybaczają. Wiem coś o tym. Na własnym tyłku o tym się bardzo boleśnie przekonałem. To typowa książka dla facetów, którzy tego jeszcze nie doświadczyli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż zadanie matematyczne aby dodać komentarz. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.