Get Adobe Flash player

W Pogoni za Miłością

 

w_pogoni_za_miloscia_okladka

T R U D N A     M Ł O D Z I E Ż

czy

T R U D N I     D O R O Ś L I ?!

Prawdziwa do bólu, szokująca, chwilami satyryczna. Powieść czy zbeletryzowana autobiografia, przekonaj się sam! Narkotyki, alkohol, młodzieńczy seks, duże pieniądze, to świat, wokół którego kręci się życie ,,Młodego”. Już jako dwunastolatek pali papierosy, pije alkohol, rozpoczyna młodzieńczy seks, odwiedza milicyjne izby zatrzymań. Historię „Młodego” dopełniają kradzieże, paserstwo, duże pieniądze, narkotyki. Zagubienie bohatera osładzają wielkie namiętności do kobiet. Jego ciągle kształtowana fantazja załamuje się przypadkowym kontaktem z narkomanami. W tym czasie stacza się na samo dno i doświadcza upokorzenia, ponieważ dotychczasowi znajomi wyraźnie go unikają. Przygnębienie potęguje śmierć dwóch najbliższych kompanów.

„Młody” swobodnie porusza się w świecie przestępczym, a jednak coraz częściej w jego umyśle rodzą się przebłyski chęci świadomego wyrwania się ze szponów zła. Czy mu się to uda…

Robert Gong wykreował „Młodego” na bohatera doświadczającego brutalnej przemocy
w rodzinie, aż do strzykawek wypełnionych narkotykami.

Egzystencja „Młodego” to dotkliwy problem społeczny, który dziś staje się zmorą współczesnego świata.

Zapraszam Czytelników w podróż po młodzieńczych fantazjach, marzeniach, oczekiwaniach, spełnieniach, rozczarowaniach… Mam nadzieję interesującą, pozwalającą wyłuskać przesłanie, jakie pisarz kieruje do ludzi ceniących siłę miłości u progu nowej ery.

Jadwiga Góźdź

fragment (pdf)

fragment (epub)

fragment (mobi)

 

 

Nakład książek papierowych wyczerpany.

Książka w wersji elektronicznej dostępna w empiku oraz innych księgarniach internetowych,

także w wersji na urządzenia mobilne.

2 Responses to W Pogoni za Miłością

  • Miałem bardzo podobne dzieciństwo. Też ,,dobry dom”. Z zewnątrz piękna ,,witryna z neonami”,durne pozory przed całym światem, a w środku totalny chlew. Piłem, ćpałem, kradłem i uciekałem z domu. Bicie było u mnie w domu czymś zupełnie normalnym. Permanentny koszmar dzień i w nocy. Skończyło się wprawdzie tylko na kuratorze sądowym, ale przez długie lata nie mogłem się pozbierać. Dopiero małżeństwo i wyjazd z mojej rodzinnej dziury ocaliło mnie. Myślę , że już na zawsze. Teraz oczywiście moi starzy udają, że nic się nie stało. Ta książka powinna być lekturą, wówczas małolaty wiedzieliby co to jest ćpanie, picie, dopalacze, choroby weneryczne i całe gó…o z tym związane.. Według mnie to nie jest wymysł autora, a jego biografia. Gratuluję pomysłu Panie Robercie.

  • Bardzo mocna książka. Często wulgarna ale bardzo realistyczna. Pokazuje życie patologicznej rodziny, na zewnątrz uchodzącej za dobrą – przynajmniej tak chcieli być postrzegani rodzice ,,Młodego”. Myślę, że to obowiązkowa lektura przede wszystkim dla wszystkich rodziców. Pokazuje potrzeby typowego nastolatka, przede wszystkim potrzebę miłości i akceptacji. Polecam do przeczytania.
    Artur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż zadanie matematyczne aby dodać komentarz. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.